Overzicht wedstrijden en evenementen voor het seizoen 2023-2024*
*Deze lijst wordt doorlopend aangevuld, reeds gepasseerde data zijn lichtgrijs.
Datum | Wedstrijd/evenement | Waar en/of vereniging |
30 juli – 5 augustus 2023 | World Gymnaestrada 2023 Amsterdam | Amsterdam |
21 augustus t/m 27 augustus | Startweek sportseizoen Attila | Utrecht – Attila |
9 september 2023 | Recreantendag Attila | Austerlitz – Attila |
8, 9, en 10 september 2023 | Attila Kamp | Austerlitz – Attila |
23 september 2023 tot en met 13 november | Grote Clubactie | |
11 november 2023 | RG3 wedstrijd individueel/duo | TSA – Almere |
25 en 26 november 2023 | toernooi | Hilversum |
december 2023 | Sinterklaasfeest | Schoolstraat |
9 december 2023 | Wintershow Attila (14.00 – 19.30) | Broos |
13 en 14 januari 2024 | toernooi | Schaerbeek |
27 januari 2024 | 1e districtswedstrijd 2e divisie | Ritmica – Alkmaar |
10 februari 2024 | 1e plaatsingswedstrijd 1e divisie | Eleganza, Utrecht |
11 februari 2024 | 1e plaatsingswedstrijd ere divisie | Eleganza, Utrecht |
18 februari 2024 | toernooi Dreamcup | Hoofddorp |
3 maart 2024 | 1e plaatsingswedstrijd groepen 1e en 2e divisie m.u.v. mini’s | OBQ – Leeuwarden |
9 maart 2024 | 2e districtswedstrijd 2e divisie individueel benjamins tot en met senioren + duo’s , groepen mini, benjamins en prejunioren | RDGA – Haarlemmermeer |
16 maart 2024 | RG3 wedstrijd | Benschop |
17 maart 2024 | Vriendschappelijke groepswedstrijd | SV Twello, Twello |
23 maart 2024 | 2e plaatsingswedstrijd ere divisie + benjamins 1e divisie | Eleganza, Utrecht |
24 maart 2024 | 2e plaatsingswedstrijd 1e divisie senioren + teams | Eleganza, Utrecht |
30 maart 2024 | Vriendschappelijke wedstrijd | Wemmel, België |
7 april 2024 | 3e districtswedstrijd 2e divisie | Tonido – Amsterdam |
8 april 2024 | ALV | |
14 april 2024 | Vriendschappelijke groepswedstrijd | SV Twello, Twello |
20 april 2024 | 2e plaatsingswedstrijd groepen 1e en 2e divisie m.u.v. mini’s | RDGA, Haarlemmermeer |
11 mei 2024 | 3e plaatsingswedstrijd 1e divisie senioren + teams | Deventer |
12 mei 2024 | 3e plaatsingswedstrijd ere divisie + 1e divisie benjamins | Deventer |
25 mei 2024 | RG3 wedstrijd | Almere |
18 en 19 mei 2024 | North Sea Cup, vriendschappelijk | Jahn, Hillegom |
1 juni 2024 | Finale 2e divisie groepen en duo + onderdeel Finale 1e en ere divisie | GTVH – Hilversum |
8 juni 2024 | Finale 2e divisie individueel | O&O – Zwijndrecht |
9 juni 2024 | Finale 2e divisie individueel | O&O – Zwijndrecht |
22-23 juni 2024 | Nederlandse Kampioenschappen | Ahoy – Rotterdam |
6 juli 2024 | Zomershow Attila (13.30 – 18.30) | Broos |